Poloha ve spánku prozradí váš charakter

Jste egoista, kariérista, či zcela vyrovnaný člověk? Lze to určit z toho, v jaké poloze spíte.

Australští psychologové pojmenovali několik výrazných spánkových poloh, které poukazují na charakter spícího člověka. Podle odborníků během spánku vlastně podvědomě odhalujeme charakterové vlastnosti. Podívejte se, jak vypadá ve spánku váš nastávající. Vmžiku si přečtete jeho povahu!

 

Pozice plodu v děloze

 

Spící leží na boku, se schoulenýma rukama a nohama. Tato poloha o vás prozrazuje, že potřebujete někoho, kdo vás bude ochraňovat.

 

Spánek
Pozice plodu v děloze. (Foto: profimedia.cz)

 

Pozice ležícího střelce

 

Spáč leží na břiše s nataženýma rukama i nohama. Je to vyrovnaný, vstřícný a stálý člověk.

 

Královská pozice

 

Ležíte na zádech s rukama za hlavou. Věříte si a máte velmi vysoké sebevědomí.

 

Zdravý spánek na matraci
Královská pozice. (Foto: profimedia.cz)

 

Pozice skoro plodu

 

Tato poloha je podobná poloze plodu v děloze, ale s méně pokrčenýma nohama. Spáváte-li tímto způsobem, znamená to, že jste vyrovnaní a rozumní.

 

Mistrovská pozice

 

Spící spočívá na břichu uprostřed postele. Tato poloha vypovídá, že spáč je zodpovědná a idealistická osoba. Zároveň je výborný milenec či milenka a v zaměstnání opravdový profesionál. Takoví lidé bývají vedoucími osobnostmi.

 

Kočka v klubíčku

 

Osoba, která se ve spánku stočí do klubíčka jako kočka, si není sama sebou příliš jista, potřebuje silnějšího partnera, který ji ochrání a podpoří.

 

Vyvážená poloha

 

Kdo leží na boku s rukou kolem polštáře či své milované polovičky, je zodpovědný a milující. Přesně ví, co chce od života, touží po rodině a bývá z něho výborný partner a v zaměstnání vynikající profesionál.

 

Spánek
Vyvážená poloha. (Foto: profimedia.cz)

 

Střed vesmíru

 

Spáč leží na boku s tváří co nejblíže k tváři partnera. Spí-li takto váš protějšek, mějte se na pozoru. Je to svůdce, který se neumí doopravdy zamilovat. Má rád pohodlí a zázemí, není příliš žárlivý a neusiluje o bůhvíjakou kariéru.

 

Nekompromisní diktátor

 

Spící osoba leží na zádech a přes celou velkou dvoumatraci. A to bez ohledu na to, zdali vedle ní spí ještě někdo jiný. Jedná se o trošku sobeckou polohu, která o vás prozrazuje, že jste osoba nekompromisní a diktátorská. Na druhou stranu jste rodinný typ, váš partner je pro vás ten jediný na celém světě.

zdroj:http://doma.nova.cz/clanek/rodina/poloha-ve-spanku-prozradi-vas-charakter.html

Košík  

matrace prázdný