Matrace - průvodce nákupem

Novou matraci si pořizujeme nikoli na pár měsíců, ale let. I proto bychom měli věnovat jejímu výběru náležitou pozornost a rozmyslet si, co je pro nás důležité. Antialergická úprava, měkká, tvrdá, bio atd? Možná vás napadne, jak lze tohle všechno skloubit dohromady. 

„Co může být složitého na nákupu matrace?“ řeknete si. Vyrazíte do obchodu, ale už po pár minutách zjistíte, že to přece jenom tak jednoduché nebude. Pokud totiž nemáte alespoň základní informace a jasno v tom, co vlastně chcete, vyznat se v bezpočtu nejrůznějších typů nebude pro vás nijak snadné. Kdo si neví rady, často se navíc nechá ovlivnit prodavačem a doma pak následně zjistí, že mu zakoupená matrace vlastně vůbec nevyhovuje.

Kvalitní matrace

Jak si vybrat vhodnou matraci
Kvalitní spánek patří ke zdravému životnímu stylu. A protože zdraví máme jen jedno, rozhodně bychom na něm neměli šetřit. Z uvedeného tedy vyplývá, že rozhodujícím faktorem k nákupu by neměla být cena, ale následující parametry:

- Účel, pro který matraci potřebujete, zda ke každodennímu či příležitostnému spaní.
- Tuhost matrace, která se řídí váhou kupujícího,konstrukčním řešením matrace a použitými materiály
- Pro dvojlůžko raději volte dvě samostatné matrace, které se snadněji přizpůsobí individuálním nárokům spáčů.
- Výběr matrace se rovněž řídí jejím uložením, pevná podložka, lamelové rošty, apod.
- Snímatelný a pratelný potah, který zásadně ovlivňuje hygienu lůžka.

V našem eshopu Matrace-Profirelax.cz poskytujeme o matracích kompletní informace, které Vám pomůžou se správně rozhodnout. U každé matrace je uvedena váhová kategorie, tuhost, doporučené uložení (rošt, deska,..), přesné složení matrace, popis potahu atd.

Pokud budete vybírat podle všech těchto kritérií výber zůžíte pouze na pár doporučených matrací, které by vám měly co nejvíce vyhovovat .

 

Nebojte se nakupovat v e-shopu
Právě díky nakupování podle vlastností, které sami nejlépe znáte, se již nemusíte obávat nákupu v e-shopu. V klidu domova si určíte preference a dané požadavky a s pomocí několika kliknutí máte matraci za pár dnů doma. Bez námahy a bez časové ztráty, kterou byste strávili obíháním řady kamenných obchodů.

Jednoduchý výběr v e-shopu Matrace-Profirelax.cz vám navíc umožní zvolit si vedle typu i velikost matrace a provedení potahu.

Košík  

matrace prázdný