Doprava a platba

Doprava

Objednané zboží doručujeme dle velikosti a váhy obchodním balíkem České pošty nebo smluvní přepravní službou. O způsobu dopravy po domluvě s kupujícím rozhoduje dodavatel, který vybírá vždy nejvhodnější způsob pro dané zboží.

Dodávky předmětu plnění budou dle dostupnosti produktů a provozních možností prodávajícího realizovány v co nejkratším termínu, obvykle cca do 5-7 pracovních dní (momentálně až v lednu 2019). Ve výjimečných případech a u některých typů atypických matrací může být dodací lhůta delší. Místo odběru je stanoveno na základě objednávky kupujícího.

Rozvoz zboží zajišťujeme po celé České republice i Slovenské republice. Náklady na dopravu zboží nerozlišujeme - doprava je zdarma.

Platba

Dobírka
Zboží zaplatíte doručovací službě při převzetí objednávky.

Předem bankovním převodem
Pokud si zvolíte tento způsob platby můžete Vaši platbu za zboží poukázat na náš účet 3 způsoby: bankovním převodem z Vašeho účtu (internetbanking, GSM banking), složením peněz v hotovosti na kterékoliv pobočce naší banky přímo na náš účet, odesláním finanční částky poštovní poukázkou typu A z kterékoliv pošty v ČR. Naše číslo účtu (FIO banka): 2301134941/2010.

Košík  

matrace prázdný